کوه پیمائی خانوادگی هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای لنگرود

گزارش کوه پیمائی خانوادگی هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای لنگرود

این برنامه که با هدف افزایش نشاط و انسجاد و ابراز توانمندی ، صبح روز جمعه مورخ 22 اسفند 94 از میدان پاینده لنگرودی(زیرکوه) آغاز و تا امام زاده اقاسید محمد بالامحله لیلاکوه که محل استراحت و صرف صبحانه بود ادامه داشت.

این برنامه بسیار شاد و پرنشاط که با همکاری دوستان همیشه همراه جامعه خاص، هیئت کوهنوردی همراه بود دوستانی از شهرهای رشت و آستانه اشرفیه نیز شرکت داشتند که از همه عزیزان شرکت کننده تشکر و قدردانی میشود.

این کوهپیمائی در 5 بخش برگزار گردید که شامل:

1-     نرمش صبحگاهی قبل از حرکت

2-    حرکت به سوی امام زاده

3-    اسراحت و صرف صبحانه

4-     اهدای جوایز و هدایای یادبود به عزیزان شرکت کننده که از طرف دو هیئت کوهنوردی و بیماران خاص انجام گرفت.

5-     پاکسازی طبیعت به شکرانه بهرمندی از این نعمت زیبای خداوند منان. در این حرکت زیبا شرکت کنندگاه سعی نمودند هرچند ناچیز اما به سهم خود گوشه ای از آثار بی مهری و رفتار زشت برخی با طبیعت زیبا و دلنشین را جبران و به جمع آوری زباله های رها شده در طبیعت اقدام نمایند.  

/ 2 نظر / 27 بازدید
filtershekans

سلام دوست عزيز وبلاگ خوبي داري مطمئنم موفق بشي اگر کريو خاستي ميتوني به وبلاگم سر بزني بهت مجاني ميدم

ایمان حسین پور شرفشاد

با سلام و احترام ضمن تشکر از فعالیت های شما در جهت پیشرفت لنگرود. بنده ایمان حسین پور شرفشاد، وکیل پایه یک دادگستری، مدرس حقوق در دانشگاه های تهران و یک لنگرودی هستم. لنگرودیان بزرگوار اگر به دنبال کمک به لنگرود می باشند از وبلاگ ذیل دیدن نمایند و با نظرات و طرح های خود به پیشرفت لنگرود کمک نمایند. http://langerud.blogfa.com/