سید محمدرضا میرموسوی بعنوان دبیر هیئت ورزشی بیماران خاص پیوند اعضاء استان گیلان

سید محمدرضا میرموسوی بعنوان دبیر هیئت ورزشی بیماران خاص پیوند اعضاء استان گیلان انتخاب شدند.

ایشان طی حکمی از سوی عباس عبادی رئیس هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء گیلان و موافقت اداره کل ورزش و جوانان استان، بعنوان دبیر هیئت ورزشی بیماران خاص پیوند اعضاء استان گیلان انتخاب شدند تا با هدایت سکان امور ورزش جامعه خاص استان و تلاش های مجدانه ایشان شاهد حضور فعال و پرتوان عزیزان خاص و پیوند اعضاء استان در عرصه های ورزشی استانی و کشوری باشیم.

قابل ذکر است سید محمدرضا میرموسوی هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء لنگرود را در سال 1390 بنا نهاد و فعالیت ورزشی رسمی خود را در سمت دبیر این هیئت در این سال آغاز و بعد از حدود یکسال فعالیت از سوی هیئت استان به رئیس هیئت شهرستان لنگرود برگزیده شدند و تاکنون نیز فعالیت ایشان در این سمت ادامه دارد و بارها از سوی استان مسئول انتخاب تیم و اعزام به مسابقات کشوری شدند.

ناگفته نماند در طی فعالیت چندساله ایشان، لنگرود بارهای میزبان مسابقات استانی و حتی کشوری شده است و همایش های متعددی در راستای ترغیب به ورزش و افزایش روحیه بیماران و انگیزه بخشیدن برای شرکت در مسائل اجتماعی برگزار گردید.

گفتنی است که در اواخر اردیبهشت سال جاری هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء لنگرود میزبان مسابقات تنیس روی میز عزیزان پیوند اعضای (آقایان و خانم ها)انتخابی تیم ملی برای اعزام به مسابقات برون مرزی آرژانتین است که این مهم با شناخت و اعتماد فدراسیون و هیئت استان به هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء لنگرود انجام میگردد. 

هیئت شهرستان و استان با پیگیری های  چند ساله ایشان موفق به کسب مقام های ورزشی متعددی در رشته های تیراندازی – دارت – شطرج گردید.

ایشان در خصوص مشکلات هیئت ورزشی اینگونه ابراز داشتند که: (( دید مسئولان به امر ورزش این قشر و سطحی نگری به این مهم که درمانی برای آنها محسوب می شود و عدم حمایت کافی و لازم در خصوص مهیا نمودن و بستر سازی برای فعالیت های ورزشی این عزیزان موانع سر راه و پیشرفت ورزش جامعه خلاق و توانمند عزیزان خاص و پیوند اعضاء می باشد چه بسا که در فرصت های برابر این عزیزان انگیزه صدچندان برای فعالیت دارند)).

(محمد پور: روابط عمومی هیئت ورزشی بیماران خاص و پیونداعضای لنگرود)


/ 0 نظر / 35 بازدید